modele plastikowe
Model plastikowy VW Golf 1 GTI
- Bezpieczeństwo:
Prosimy zachować opakowanie w celach informacyjnych.
- Liczba elementów: 121
- Płeć: Chłopcy
- Pełna specyfikacja
Status: Brak na stanie
78,16 zł / szt
96,14 zł brutto
VW Golf 1 GTI
Model niemieckiego samochodu kompaktowego pierwszej generacji.
Zalecane kolory farb: 32102, 32107, 32109, 32178, 32190, 32191, 32194, 32199, 32301, 32302, 32330, 32378, 32730, 32731.
Plastikowy model do sklejania REV-07072 nie zawiera w komplecie farb i kleju.
Specyfikacja techniczna
| Producent | Revell |
|---|---|
| Bezpieczeństwo | Prosimy zachować opakowanie w celach informacyjnych. |
| Liczba elementów | 121 |
| Płeć | Chłopcy |
| Nr katalogowy | 07072 |
| Rodzaj | Samochody |
| Skala | 1:24 |
| Pozostałe parametry | Wymiary opakowania: 35.1 x 21.2 x 6.6 cm |
| Pozostałe informacje | Plastikowy model do sklejania. Nie zawiera kleju, pędzęlka ani farbek. Instrukcja wewnątrz opakowania. |
| Wymagania wiekowe | 10 |
| Długość | 15.4 |
| Materiał | Tworzywo sztuczne |
| Oznaczenia |
| Waga | 400 kg |
|---|---|
| Wymiary | 80 x 350 x 210 cm |
| Wysyłka | Przedpłata | Płatność gotówką przy odbiorze |
|---|---|---|
| Kurier DPD | 5,00 zł | 10,00 zł |