modele plastikowe
Model plastikowy Supermarine Spitfire MK II
- Bezpieczeństwo:
Prosimy zachować opakowanie w celach informacyjnych.
- Płeć: Chłopcy
- Nr katalogowy:
03959
- Pełna specyfikacja
Status: Brak na stanie
47,22 zł / szt
58,08 zł brutto
Samolot myśliwski z II Wojny Światowej.
| Waga | 207 kg |
|---|---|
| Wymiary | 45 x 310 x 180 cm |
Specyfikacja techniczna
| Producent | Revell |
|---|---|
| Bezpieczeństwo | Prosimy zachować opakowanie w celach informacyjnych. |
| Płeć | Chłopcy |
| Nr katalogowy | 03959 |
| Rodzaj | Samoloty |
| Skala | 1:48 |
| Pozostałe parametry | Wymiary opakowania: 31,1x18,3x4,6 cm |
| Pozostałe informacje | Plastikowy model do sklejania. Nie zawiera kleju, pędzęlka ani farbek. Instrukcja wewnątrz opakowania. |
| Wymagania wiekowe | 10 |
| Materiał | Tworzywo sztuczne |
| Oznaczenia |
| Wysyłka | Przedpłata | Płatność gotówką przy odbiorze |
|---|---|---|
| Kurier DPD | 5,00 zł | 10,00 zł |