modele plastikowe
Model plastikowy H.M.S.Beagle
- Liczba elementów: 178
- Płeć: Chłopcy
- Nr katalogowy:
REV-05458
- Pełna specyfikacja
Status: W magazynie
Dostępność: 1 w magazynie
74,52 zł / szt
91,66 zł brutto
Model plastikowy H.M.S.Beagle
- H.M.S. Beagle - brytyjski okręt badawczy na którym Charles Darwin odbył swoją słynna podróż dookoła świata.
- Zalecane kolory farb: 32105, 32109, 32117, 32182, 32188, 32191, 32192, 32381, 32382.
- Plastikowy model do sklejania Revell (REV-05458) nie zawiera w komplecie farb i kleju.
| Waga | 390 kg |
|---|---|
| Wymiary | 65 x 390 x 250 cm |
Specyfikacja techniczna
| Producent | Revell |
|---|---|
| Liczba elementów | 178 |
| Płeć | Chłopcy |
| Nr katalogowy | REV-05458 |
| Rodzaj | Statki |
| Skala | 1:96 |
| Pozostałe parametry | Wymiary opakowania: 38,6 x 24,8 x 6,7 cm |
| Wysokość | 29.8 |
| Wymagania wiekowe | 0 |
| Długość | 38.5 |
| Materiał | Tworzywo sztuczne |
| Oznaczenia |
| Wysyłka | Przedpłata | Płatność gotówką przy odbiorze |
|---|---|---|
| Kurier DPD | 5,00 zł | 10,00 zł |