modele metalowe
Model Motor Ducati 1/12
- Bezpieczeństwo:
- Prosimy zachować opakowanie wraz z ostrzeżeniami i pozostałymi informacjami do późniejszej korespondencji.
- Przed przekazaniem dziecku należy usunąć wszystkie elementy opakowania.
- Opakowanie nie stanowi części zabawki.
- Płeć: Chłopcy
- Nr katalogowy:
10131101/68209
- Pełna specyfikacja
Status: W magazynie
Dostępność: 2 w magazynie
29,00 zł / szt
35,67 zł brutto
DUCATI MOD.STREETFIGHTER S 1/12
Model w skali 1:12, charakteryzuje się dużą dbałością o szczegóły oraz ruchomym zawieszeniem. Motocykl wyposażony w nóżkę, na której można go postawić. Jest wiernym odwzorowaniem w skali prawdziwego motocykla.
| Waga | 120 kg |
|---|---|
| Wymiary | 73 x 180 x 105 cm |
Specyfikacja techniczna
| Producent | Maisto |
|---|---|
| Bezpieczeństwo |
|
| Płeć | Chłopcy |
| Nr katalogowy | 10131101/68209 |
| Rodzaj | Motocykle |
| Skala | 1:12 |
| Pozostałe parametry | Wymiary opakowania: 21 x 12 x 7 cm |
| Wymagania wiekowe | 3 |
| Materiał | Tworzywo sztuczne |
| Oznaczenia | |
| Kolor | czarny |
| Wysyłka | Przedpłata | Płatność gotówką przy odbiorze |
|---|---|---|
| Kurier DPD | 5,00 zł | 10,00 zł |