modele kompozytowe
Model kompozytowy Volkswagen Beetle 1973 czerwony
- Płeć: Chłopcy
- Nr katalogowy:
10131926RD
- Rodzaj: Samochody
- Pełna specyfikacja
Status: Brak na stanie
53,50 zł / szt
65,80 zł brutto
Model kompozytowy Volkswagen Beetle 1973 czerwony
Model w skali 1:24.
Charakteryzuje się ruchomymi elementami oraz dbałością o każdy szczegół. Posiada otwierane drzwi oraz maskę. Spełni swoją rolę zarówno na półce lub biurku kolekcjonera oraz jako zabawka dla twojego dziecka.
Specyfikacja techniczna
| Producent | Maisto |
|---|---|
| Płeć | Chłopcy |
| Nr katalogowy | 10131926RD |
| Rodzaj | Samochody |
| Skala | 1:24 |
| Rocznik | 1973 |
| Pozostałe parametry | Wymiary opakowania: 23 x 10.5 x 11.4 cm |
| Wymagania wiekowe | 3 |
| Materiał | Metal |
| Oznaczenia | |
| Kolor | Czerwony |
| Waga | 360 kg |
|---|---|
| Wymiary | 235 x 115 x 105 cm |
| Wysyłka | Przedpłata | Płatność gotówką przy odbiorze |
|---|---|---|
| Kurier DPD | 5,00 zł | 10,00 zł |