modele kompozytowe
Model kompozytowy Lamborghini Urus czerwony 1/24
- Płeć: Chłopcy
- Nr katalogowy:
10131519RD
- Rodzaj: Samochody
- Pełna specyfikacja
Status: Brak na stanie
57,50 zł / szt
70,73 zł brutto
LAMBORGHINI URUS 1/24
Model w skali 1:24. Metalowe nadwozie oraz plastikowe elementy. Charakteryzuje się ruchomymi elementami oraz dbałością o każdy szczegół. Posiada otwierane drzwi. Spełni swoją rolę zarówno na półce lub biurku kolekcjonera oraz jako zabawka dla dziecka.
| Waga | 465 kg |
|---|---|
| Wymiary | 60 x 120 x 230 cm |
Specyfikacja techniczna
| Producent | Maisto |
|---|---|
| Płeć | Chłopcy |
| Nr katalogowy | 10131519RD |
| Rodzaj | Samochody |
| Skala | 1:24 |
| Pozostałe parametry | Wymiary opakowania: 23 x 10,5 x 11,4 cm |
| Wymagania wiekowe | 3 |
| Materiał | Metal |
| Oznaczenia | |
| Kolor | Czerwony |
| Wysyłka | Przedpłata | Płatność gotówką przy odbiorze |
|---|---|---|
| Kurier DPD | 5,00 zł | 10,00 zł |