modele kompozytowe
Model kompozytowy Dodge Charger R/T 1/25 niebieski
- Płeć: Chłopcy
- Nr katalogowy:
10131256BU
- Rodzaj: Samochody
- Pełna specyfikacja
Status: Brak na stanie
53,50 zł / szt
65,80 zł brutto
Model kompozytowy Dodge Charger R/T 1/25 niebieski
- Model w skali 1:25.
- Metalowe nadwozie oraz plastikowe elementy.
- Charakteryzuje się ruchomymi elementami oraz dbałością o każdy szczegół.
- Posiada otwierane drzwi oraz maskę.
- Spełni swoją rolę zarówno na półce lub biurku kolekcjonera oraz jako zabawka dla dziecka.
Specyfikacja techniczna
| Producent | Maisto |
|---|---|
| Płeć | Chłopcy |
| Nr katalogowy | 10131256BU |
| Rodzaj | Samochody |
| Skala | 1:25 |
| Pozostałe parametry | Wymiary opakowania: 10,5 x 23 x 11,4 cm |
| Wymagania wiekowe | 3 |
| Materiał | Metal |
| Oznaczenia | |
| Kolor | Niebieski |
| Waga | 600 kg |
|---|---|
| Wymiary | 115 x 235 x 105 cm |
| Wysyłka | Przedpłata | Płatność gotówką przy odbiorze |
|---|---|---|
| Kurier | 5,00 zł | 10,00 zł |
| Paczkomat InPost | Gratis | Gratis |
| DPD Pickup | Gratis | Gratis |