modele kompozytowe
Model kompozytowy Bugatti Divo 1/24 czerwony
- Płeć: Chłopcy
- Nr katalogowy:
10131526RD
- Skala: 1:24
- Pełna specyfikacja
Status: Brak na stanie
57,50 zł / szt
70,73 zł brutto
Model kompozytowy Bugatti Divo 1/24 czerwony
Metalowe nadwozie oraz plastikowe elementy. Charakteryzuje się ruchomymi elementami oraz dbałością o każdy szczegół. Posiada otwierane drzwi. Spełni swoją rolę zarówno na półce lub biurku kolekcjonera oraz jako zabawka dla dziecka.
| Waga | 430 kg |
|---|---|
| Wymiary | 110 x 230 x 120 cm |
Specyfikacja techniczna
| Producent | Maisto |
|---|---|
| Płeć | Chłopcy |
| Nr katalogowy | 10131526RD |
| Skala | 1:24 |
| Seria pojazdów | brak |
| Rodzaj | Sportowe |
| Pozostałe parametry | Wymiary opakowania: 10,5 x 23 x 11,4 cm |
| Wymagania wiekowe | 3 |
| Materiał | Metal |
| Oznaczenia | |
| Kolor | Czerwony |
| Wysyłka | Przedpłata | Płatność gotówką przy odbiorze |
|---|---|---|
| Kurier DPD | 5,00 zł | 10,00 zł |