modele metalowe
Model Auto 1967 Ford Mustang GT
- Płeć: Chłopcy
- Nr katalogowy:
32168
- Rodzaj: Samochody
- Pełna specyfikacja
Status: Brak na stanie
82,90 zł / szt
101,97 zł brutto
HARLEY DAVIDSON FORD MUSTANG GT 1967 1/24
Modeli na licencji Harley-Davidson, skala 1:24. Metalowe nadwozie oraz plastikowe elementy. Charakteryzuje się ruchomymi elementami oraz dbałością o każdy szczegół. Posiada otwierane drzwi oraz maskę. Spełni swoją rolę zarówno na półce lub biurku kolekcjonera oraz jako zabawka dla dziecka.
Specyfikacja techniczna
| Producent | Maisto |
|---|---|
| Płeć | Chłopcy |
| Nr katalogowy | 32168 |
| Rodzaj | Samochody |
| Skala | 1:24 |
| Rocznik | 1967 |
| Pozostałe parametry | Wymiary opakowania: 24,4 × 13,3 × 11,1 cm |
| Wymagania wiekowe | 8 |
| Materiał | Metal |
| Oznaczenia | |
| Kolor | srebrny |
| Waga | 552 kg |
|---|---|
| Wymiary | 135 x 245 x 110 cm |
| Wysyłka | Przedpłata | Płatność gotówką przy odbiorze |
|---|---|---|
| Kurier DPD | 5,00 zł | 10,00 zł |