masaż - urządzenia
Masażer karku Oro-Neck Massager
- Funkcja podczerwieni: Nie
- Funkcja podgrzewania: Nie
- Wymiary:
40 x 20 x 17 cm
- Pełna specyfikacja
Status: Brak na stanie
149,75 zł / szt
184,19 zł brutto
Najnowszy model masażera OROMED ORO-NECK MASSAGER z rozbudowanym panelem sterującym
- Zrelaksuj się i pozbądź się uczucia napięcia oraz stresu i zmęczenia!
- Korzystaj z masażera codziennie, a zyskasz świetne samopoczucie i świeżość całego organizmu!
- Te fantastyczne urządzenie zapewni Ci kompleksowy masaż i redukcję napięcia każdej partii Twojego ciała!
- Sekret wysokiej skuteczności masażera tkwi w kształcie głowic i punktów masujących, które inspirowane są kształtem kciuka i japońską techniką masażu Shiatsu!
- Symetrycznie rozmieszczone dwie głowice masujące, wyposażone zostały w aż 8 punktów masujących wraz z możliwością zmiany kierunku obrotu!
- Niezwykła prostota obsługi z wykorzystaniem zaledwie 4 przycisków panelu kontrolnego!
- Dodatkowe akcesoria i długi przedłużacz ułatwiają korzystanie z masażera!
Zalety masażera do ciała shiatsu:
- Rozluźnia spięte mięśnie poprzez masaż 2 obrotowymi głowicami z 8 kulami masującymi (po 4 kul na głowicy) (kule obracają się przeciwbieżnie w prawą i lewą stronę)
- Relaksuje po ciężkim dniu
- Eliminuje bóle w odcisku szyjnym i lędźwiowym
- Posiada funkcje odgrzewania
- Wykonany z miękkiej eko skóry i oddychającej tkaniny siateczkowej
- Przystosowany do masażu w każdej pozycji
Zastosowanie masażera shiatsu:
- Bóle pleców, barków, kręgosłupa, odcinka lędźwiowego
- Bóle karku, ramion, szyi
- Napięcie mięśni
- Skurcze mięśni
- Cellulit
Panel sterujący masażera shiatsu:
- Start/stop
- Zmiana kierunku obrotu głowic
- Szybkość masażu
- Funkcja grzania światłem podczerwieni
Specyfikacja techniczna
| Producent | ORO-MED |
|---|---|
| Funkcja podczerwieni | Nie |
| Funkcja podgrzewania | Nie |
| Wymiary | 40 x 20 x 17 cm |
| Waga | 2.8 |
| Pozostałe parametry |
|
| Akcesoria w zestawie |
|
| Funkcje specjalne |
|
| Pilot | Nie |
| Typ | Masażer do szyi |
| Zasilanie | Sieciowe |
| Oznaczenia | |
| Kolor | czarny |
| Waga | 1730 kg |
|---|---|
| Wymiary | 170 x 200 x 400 cm |
| Wysyłka | Przedpłata | Płatność gotówką przy odbiorze |
|---|---|---|
| Kurier DPD | 5,00 zł | 10,00 zł |