przybory szkolne
Markery 5w1 display
- Nr katalogowy:
STN9056
- Płeć: Dziewczynki
- Produkt na baterie: Nie
- Pełna specyfikacja
Status: Brak na stanie
57,50 zł / szt
70,73 zł brutto
Markery 5w1 display
Markery 5w1, ułożone są jeden na drugim i zakończone kolorowymi końcówkami. Dzięki swym małym gabarytom, zawsze możemy mnieć je pod ręką. Sprawdzą się w szkole lub w domu, do zaznaczania ważnych informacji, jak i do zwykłego rysowania.
Cena za display, zawierający 12 sztuk.
| Waga | 650 kg |
|---|---|
| Wymiary | 220 x 150 x 220 cm |
Specyfikacja techniczna
| Producent | Stnux |
|---|---|
| Nr katalogowy | STN9056 |
| Płeć | Dziewczynki |
| Produkt na baterie | Nie |
| Baterie w zestawie | Nie |
| Obszar | Art. szkolne i papiernicze |
| Liczba kolorów | 5 |
| Rodzaj | Mazaki |
| Pozostałe parametry | Wymiary opakowania (display): 22 x 15 x 22 cm |
| Wymagania wiekowe | 3 |
| Materiał | Tworzywo sztuczne |
| Zasilanie | Nie dotyczy |
| Oznaczenia |
| Wysyłka | Przedpłata | Płatność gotówką przy odbiorze |
|---|---|---|
| Kurier DPD | 5,00 zł | 10,00 zł |