ogrodowe
Małpi gaj dla maluchów
- Nr katalogowy:
413910060
- Obszar: Ogrodowe
- Rodzaj: Place zabaw
- Pełna specyfikacja
Status: Brak na stanie
424,99 zł / szt
522,74 zł brutto
Małpi Gaj dla dzieci to trwały zestaw do wspinania się, zjeżdżania, czołgania się i zabawy w chowanego renomowanej amerykańskiej firmy Little Tikes.
Zabawka odpowiednia do zabawy w domu i na dworze. Składa się bez użycia narzędzi. Wysoka jakość wykonania, bezpieczeństwo i odporność na działanie warunków atmosferycznych. Zabawka przeznaczona: dla dzieci w wieku od 2 do 4 lat.
| Waga | 15000 kg |
|---|---|
| Wymiary | 780 x 770 x 340 cm |
Specyfikacja techniczna
| Producent | Little Tikes |
|---|---|
| Nr katalogowy | 413910060 |
| Obszar | Ogrodowe |
| Rodzaj | Place zabaw |
| Wymiary | 77x130x76 cm |
| Pozostałe parametry | Wymiary opakowania: 77 x 78 x 34 cm |
| Wymagania wiekowe | 18 |
| Oznaczenia | |
| Kolor | Żółty |
| Wysyłka | Przedpłata | Płatność gotówką przy odbiorze |
|---|---|---|
| Kurier DPD | 5,00 zł | 10,00 zł |