zrób to sam
Malowanie po numerach Motyle
- Nr katalogowy:
IHA 9203
- Płeć: Dziewczynki
- Obszar: Do malowania/dekorowania
- Pełna specyfikacja
Status: Brak na stanie
23,99 zł / szt
29,51 zł brutto
Malowanie po numerach Motyle
Malowanie po numerach to doskonały sposób na kreatywne spędzenie wolnego czasu. W prosty sposób pozwala stworzyć własny obraz. Wystarczy właściwy kolor farby nanieść na odpowadające mu pole na płótnie i wypełnić je.
| Waga | 484 kg |
|---|---|
| Wymiary | 40 x 270 x 270 cm |
Specyfikacja techniczna
| Producent | Stnux |
|---|---|
| Nr katalogowy | IHA 9203 |
| Płeć | Dziewczynki |
| Obszar | Do malowania/dekorowania |
| Rodzaj | Obrazy |
| Wymiary | 26.5 x 26.7 x 4 cm |
| Pozostałe parametry | Wymiary płótna: 20.3 x 25.3 cm |
| Akcesoria w zestawie |
|
| Wymagania wiekowe | 8 |
| Oznaczenia | |
| Kolor | Wielokolorowy |
| Wysyłka | Przedpłata | Płatność gotówką przy odbiorze |
|---|---|---|
| Kurier DPD | 5,00 zł | 10,00 zł |