zrób to sam
Magnetyczna moda - Maggie
- Nr katalogowy:
040-2927
- Płeć: Dziewczynki
- Obszar: Do sklejania/składania
- Pełna specyfikacja
Status: Brak na stanie
53,60 zł / szt
65,93 zł brutto
Nowa odsłona produktu i wiele nowych magnetycznych sukienek, które można ze sobą łączyć, aby stworzyć idealny strój. Zestaw zawiera magnetyczną lalkę Maggie. W opakowaniu znajduje się aż 29 magnetycznych elementów, które można ze sobą dowolnie zestawiać, by tworzyć olśniewające kreacje. Wszystkie zestawy z Magnetic Fashion są kompatybilne i umożliwiają wspaniałą i niezwykle kreatywną zabawę podczas tworzenia kreacji.
Specyfikacja techniczna
| Producent | Quercetti |
|---|---|
| Nr katalogowy | 040-2927 |
| Płeć | Dziewczynki |
| Obszar | Do sklejania/składania |
| Rodzaj | Naklejanki |
| Pozostałe parametry | Wymiary opakowania: 30 x 29 x 7 cm |
| Wymagania wiekowe | 5 |
| Oznaczenia | |
| Kolor | Wielokolorowy |
| Waga | 517 kg |
|---|---|
| Wymiary | 67 x 300 x 292 cm |
| Wysyłka | Przedpłata | Płatność gotówką przy odbiorze |
|---|---|---|
| Kurier DPD | 5,00 zł | 10,00 zł |