przełączniki zarządzalne
M4250-12M2XF Switch 12x2.5G 2SFP+
- Tryb przekazywania: Store-and-forward
- Bufor pakietów: 16
- Pozostałe funkcje:
Warunki operacyjne
- Temperatura robocza (T-T) 0 - 50 ° C
- Temperatura przechowywania (T-T) -20 - 70 ° C
- Wilgotność względna podczas pracy (H-H) 0-90%
- Wilgotność względna przechowywania (H-H) 0 - 95%
- Pełna specyfikacja
Status: Brak na stanie
4 572,50 zł / szt
5 624,18 zł brutto
Specyfikacja techniczna
| Producent | Netgear |
|---|---|
| Tryb przekazywania | Store-and-forward |
| Bufor pakietów | 16 |
| Pozostałe funkcje | Warunki operacyjne
|
| Bezpieczeństwo | Opcja DHCP 82, przekaźnik DHCP, serwer DHCP, szpiegowanie DHCP, klient DHCPv6, przekaźnik DHCPv6, serwer DHCPv6, snooping DHCPv6
|
| Liczba portów PoE+ | Brak |
| Rozmiar ramki Jumbo | 12 |
| Prędkość przekazywania | 238.08 |
| VLAN | MAC address-based VLAN,Private VLAN,Protocol-based VLAN,Tagged VLAN,Voice VLAN |
| Liczba portów SFP+ | 2 |
| Pobór mocy | 37.9 |
| Wymiary | Wymiary (SxGxW): 440 x 100 x 43,2 mm |
| Waga | 1.74 |
| Zasilanie |
|
| Zastosowanie | Dom i małe biuro |
| Obsługiwane protokoły i standardy | IEEE 802.1D,IEEE 802.1Q,IEEE 802.1ab,IEEE 802.1s,IEEE 802.1w,IEEE 802.1x,IEEE 802.3ad,IEEE 802.3af,IEEE 802.3at,IEEE 802.3bt,IEEE 802.3x |
| Rozmiar tablicy adresów MAC | 16 |
| Przepustowość | 320 |
| Maksymalna ilość urządzeń w stosie | 16 |
| Liczba grup VLAN | 8 |
| Typ obudowy | Desktop |
| Wentylator | Tak |
| Klasa przełącznika | Zarządzalny |
| Architektura sieci | GigabitEthernet |
| Liczba portów 10/100 Mbps | 2 |
| Liczba portów 10/100/1000 Mbps | 12 |
| Liczba portów SFP | Brak |
| Liczba portów COMBO | Brak |
| Liczba portów PoE (PoE + PoE+) | Brak |
| Obsługa ramek Jumbo | Tak |
| Warstwa przełączania | L3 |
| Zasilacz | Wewnętrzny |
| Liczba portów 10Gb | 2 |
| Możliwość łączenia w stos | Nie |
| Port konsoli | Nie |
| Oznaczenia |
| Waga | 3080 kg |
|---|---|
| Wymiary | 170 x 530 x 115 cm |
| Wysyłka | Przedpłata | Płatność gotówką przy odbiorze |
|---|---|---|
| Kurier DPD | 5,00 zł | 10,00 zł |