M4250-10G2F-PoE+ Switch 8PoE+ 2GE 2SFP
- Tryb przekazywania: Store-and-forward
- Bufor pakietów: 16
- Bezpieczeństwo:
DHCP Option 82,DHCP relay,DHCP server,DHCP snooping,DHCPv6 client,DHCPv6 relay,DHCPv6 server,DHCPv6 snooping
- Pełna specyfikacja
Switch zaprojektowany dla 1G AV over IP z PoE +, Ultra90 PoE ++ i portami skierowanymi do tyłu, zapewniając czystą integrację w stojakach AV. Przełączniki M4250 są fabrycznie skonfigurowane dla standardowych sygnałów audio i wideo. Gdy wymagania są bardziej szczegółowe, interfejs użytkownika AV umożliwia dostosowanie profili opartych na portach. Dla audio dostępne są profile Dante, Q-SYS i AES67, a także profil AVB wymagający licencji AVB sprzedawany oddzielnie. W przypadku wideo M4250 oferuje profile dla NVX, SVSI, Q-SYS, NDI, Dante itp., A także profile mieszane audio / wideo / sterowania. W przypadku wielu przełączników NETGEAR IGMP Plus zapewnia automatyzację, aby po prostu połączyć je ze sobą.
M4250 Obsługa mostkowania audio-wideo (AVB)
Jedną z wielu funkcji zaprojektowanych w nowej linii produktów M4250 jest pełna obsługa mostkowania audio-wideo (AVB), branżowego standardu przesyłania treści w sieci. AVB jest używany najczęściej, gdy wymagane jest bardzo małe opóźnienie, na przykład podczas występów na żywo, gdy synchronizacja ruchu warg jest krytyczna. Wszystkie przełączniki AV Line M4250 mogą być opcjonalnie objęte licencją na obsługę AVB.
Specyfikacja techniczna
| Producent | Netgear |
|---|---|
| Tryb przekazywania | Store-and-forward |
| Bufor pakietów | 16 |
| Bezpieczeństwo | DHCP Option 82,DHCP relay,DHCP server,DHCP snooping,DHCPv6 client,DHCPv6 relay,DHCPv6 server,DHCPv6 snooping |
| Rozmiar ramki Jumbo | 12 |
| Prędkość przekazywania | 17.86 |
| VLAN | 4K VLANs |
| Pobór mocy | 163.9 |
| Wymiary |
|
| Waga | 2.85 |
| Zasilanie |
|
| Zastosowanie | Dom i małe biuro |
| Obsługiwane protokoły i standardy | IEEE 802.1D,IEEE 802.1Q,IEEE 802.1ab,IEEE 802.1s,IEEE 802.1w,IEEE 802.1x,IEEE 802.3ad,IEEE 802.3af,IEEE 802.3at,IEEE 802.3bt,IEEE 802.3x |
| Rozmiar tablicy adresów MAC | 16 |
| Bufor pamięci | 16 |
| Przepustowość | 24 |
| Maksymalna ilość urządzeń w stosie | 16 |
| Liczba grup VLAN | 8 |
| Typ obudowy | Desktop |
| Wentylator | Nie |
| Klasa przełącznika | Zarządzalny |
| Architektura sieci | GigabitEthernet |
| Liczba portów 10/100/1000 Mbps | 10 |
| Liczba portów SFP | 2 |
| Liczba portów PoE (PoE + PoE+) | 8 |
| Obsługa ramek Jumbo | Tak |
| Warstwa przełączania | L2 |
| Zasilacz | Wewnętrzny |
| Możliwość łączenia w stos | Nie |
| Port konsoli | Nie |
| Oznaczenia |
| Waga | 4509 kg |
|---|---|
| Wymiary | 120 x 535 x 260 cm |
| Wysyłka | Przedpłata | Płatność gotówką przy odbiorze |
|---|---|---|
| Kurier DPD | 5,00 zł | 10,00 zł |