plastikowe
M24 Chaffee
- Bezpieczeństwo:
Zalecamy zachowanie opakowania w celach informacyjnych.
- Liczba elementów: 590
- Płeć: Chłopcy
- Pełna specyfikacja
Status: W magazynie
Dostępność: 3 w magazynie
104,00 zł / szt
127,92 zł brutto
Klocki M24 Chaffee to czołg amerykański z okresu II wojny światowej. Zestaw zawiera 590 klocków oraz 2 figurki.
| Waga | 772 kg |
|---|---|
| Wymiary | 62 x 306 x 452 cm |
Specyfikacja techniczna
| Producent | Cobi Klocki |
|---|---|
| Bezpieczeństwo | Zalecamy zachowanie opakowania w celach informacyjnych. |
| Liczba elementów | 590 |
| Płeć | Chłopcy |
| Nr katalogowy | 2543 |
| Rozmiar zestawu | Średni |
| Wymiary | Wymiary czołgu: 20 x 11.5 x 10.5 cm |
| Wymagania wiekowe | 8 |
| Seria | Historical Collection |
| Oznaczenia |
| Wysyłka | Przedpłata | Płatność gotówką przy odbiorze |
|---|---|---|
| Kurier DPD | 5,00 zł | 10,00 zł |