Luneta astronomiczna
- Bezpieczeństwo:
Ostrzeżenie: Nieodpowiednie dla dzieci w wieku poniżej 3 lat. Ryzyko połknięcia lub przedostania się do górnych dróg oddechowych małych elementów. Unikać kontaktu zabawki lub jej elementów z górnymi drogami oddechowymi.
- Nr katalogowy:
011552
- Płeć: Dziewczynki
- Pełna specyfikacja
Luneta astronomiczna color box. Lekki, przenośny Teleskop, zaprojektowany z myślą o początkujących miłośnikach astronomii, stworzony do oglądania gwiazd, Księżyca i najjaśniejszych planet. Znakomicie sprawdza się też w roli lunety do obserwacji przyrody i krajobrazów Urządzenie wyposażone jest w kompas, służący do orientacji w terenie i na niebie oraz do wyznaczania współrzędnych celu. Sprzęt posiada możliwość podpięcia telefonu aby można było obserwować osiągnięty obraz na wyświetlaczu telefonu. Teleskop posiada dodatkowy okular o powiększeniu 60 razy. Posiada również osłonę obiektywu, za pomocą pierścienia można ustawić ogniskową czyli kont widzenia obiektywu oraz regulować długość obiektywu. Teleskop wykonany z plastiku.
| Waga | 1035 kg |
|---|---|
| Wymiary | 100 x 700 x 230 cm |
Specyfikacja techniczna
| Producent | Madej |
|---|---|
| Bezpieczeństwo | Ostrzeżenie: Nieodpowiednie dla dzieci w wieku poniżej 3 lat. Ryzyko połknięcia lub przedostania się do górnych dróg oddechowych małych elementów. Unikać kontaktu zabawki lub jej elementów z górnymi drogami oddechowymi. |
| Nr katalogowy | 011552 |
| Płeć | Dziewczynki |
| Obszar | Edukacyjne |
| Produkt na baterie | Nie |
| Baterie w zestawie | Nie |
| Rodzaj | Luneta |
| Pozostałe parametry | Wymiary opakowania: 73 x 10 x 25 cm |
| Wymagania wiekowe | 8 |
| Materiał | Tworzywo sztuczne |
| Zasilanie | Nie dotyczy |
| Oznaczenia |
| Wysyłka | Przedpłata | Płatność gotówką przy odbiorze |
|---|---|---|
| Kurier DPD | 5,00 zł | 10,00 zł |