Lokówka 25 mm Pro Soft Curl CI6325
- Szczotka obrotowa: Nie
- Funkcja pary: Nie
- Regulacja temperatury: Tak
- Pełna specyfikacja
Lokówka Pro Soft Curl
Szukasz idealnego urządzenia do tworzenia naturalnie wyglądających delikatnych loków? Nie musisz dłużej szukać! Lokówka Pro Soft Curls posiada antystatyczną powłokę ceramiczną, dzięki której stworzysz niezwykle gładkie loki, które utrzymają się przez długi czas.
Regulacja temperatury
Dzięki możliwości regulacji ustawień temperatury, Remington daje Ci kontrolę nad temperaturą, dzięki czemu możesz wybrać idealne ustawienie dla Twoich włosów. W przypadku włosów farbowanych, rozjaśnianych lub cienkich należy stosować niskie ustawienia temperatury, średni zakres temperatur jest przeznaczony dla włosów normalnych, natomiast najwyższe temperatury można stosować w przypadku włosów szorstkich, grubych i etnicznych.
4 x ochrona dla bardziej lśniących i nie elektryzujących się włosów:
- Powłoka ceramiczna
- Powłoka antystatyczna
- Turmalin odpowiadający za jonizację
- Gładka powierzchnia
| Waga | 540 kg |
|---|---|
| Wymiary | 70 x 380 x 140 cm |
Specyfikacja techniczna
| Producent | Remington |
|---|---|
| Szczotka obrotowa | Nie |
| Funkcja pary | Nie |
| Regulacja temperatury | Tak |
| Obrotowy przewód | Tak |
| Czas nagrzania | 30 |
| Powłoka | Ceramiczno-turmalinowa |
| Jonizacja | Tak |
| Maks. średnica | 25 |
| Pozostałe parametry | Zasilanie 100-240V AC |
| Akcesoria w zestawie | Stojak zabezpieczający przed wysoką temperaturą |
| Funkcje specjalne |
|
| Oznaczenia | |
| Kolor | Złoty |
| Wysyłka | Przedpłata | Płatność gotówką przy odbiorze |
|---|---|---|
| Kurier DPD | 5,00 zł | 10,00 zł |