Łódka Micro seria 3
- Produkt na baterie: Tak
- Płeć: Chłopcy
- Nr katalogowy:
25274
- Pełna specyfikacja
Łódka Micro
ZURU Micro Boats to w pełni zmotoryzowane, samosterujące łodzie motorowe, które wykonują pełne obroty o 360° i automatycznie cofają się po uderzeniu w ścianę dzięki najnowszej technologii mikrorobotycznych czujników! Ścigaj się we wszystkich czterech kierunkach z niesamowitą prędkością przekraczającą 320 km/h! Inteligentna technologia pozwala Micro Boats oszczędzać baterię, przechodząc w tryb uśpienia po określonym czasie aktywności! Aby uruchomić jego silnik, po prostu umieść go w wodzie, a on automatycznie ruszy przed siebie! Ustaw ster w różnych pozycjach, aby wykonywać sztuczki! Ścigaj się ze znajomymi lub wykonuj szalone akrobacje w różnych środowiskach, takich jak basen, wanna, umywalka lub inny zbiornik wodny! Jedynie horyzont stanowi granice! Mikro łodzie są dostępne w różnych kolorach i modelach, więc możesz zebrać je wszystkie i powiększyć swoją flotę!
Różne wzory. Produkt wysyłany losowo, brak możliwości wyboru konkretnego modelu. Cena dotyczy 1szt.
| Waga | 60 kg |
|---|---|
| Wymiary | 75 x 140 x 200 cm |
Specyfikacja techniczna
| Producent | ZURU Robo Alive |
|---|---|
| Produkt na baterie | Tak |
| Płeć | Chłopcy |
| Nr katalogowy | 25274 |
| Seria pojazdów | brak |
| Serial TV/Film kinowy | Nie |
| Rodzaj | Łódki |
| Pozostałe parametry | Wymiary opakowania: 20 x 7.3 x 14.5 cm |
| Wymagania wiekowe | 3 |
| Materiał | Tworzywo sztuczne |
| Oznaczenia | |
| Kolor | Mix |
| Wysyłka | Przedpłata | Płatność gotówką przy odbiorze |
|---|---|---|
| Kurier DPD | 5,00 zł | 10,00 zł |