listwy zasilające
Listwa zasilająca 5M XPROTECTOR STANDARD
- Włącznik: Tak
- Liczba gniazd typu E: 5
- Zabezpieczenia / filtry: Przeciwprzepięciowe
- Pełna specyfikacja
Status: Brak na stanie
70,03 zł / szt
86,14 zł brutto
Pięć gniazd sieciowych o podwyższonej sprawności, z uziemieniem. Szybkie bezpieczniki topikowe zabezpieczają dwa tory prądowe przed zwarciem i przeciążeniem. Zintegrowana z przyciskiem wyłącznika lampka, świecąc informuje użytkownika o obecności napięcia. Nowoczesny, estetyczny wyłącznik sieciowy, z łatwością pozwala załączyć zasilanie dla wszystkich podłączonych odbiorników.
| Waga | 767 kg |
|---|---|
| Wymiary | 100 x 55 x 400 cm |
Specyfikacja techniczna
| Producent | Acar |
|---|---|
| Włącznik | Tak |
| Liczba gniazd typu E | 5 |
| Zabezpieczenia / filtry | Przeciwprzepięciowe |
| Wtyczka | Europejska |
| Pozostałe porty we/wy | Brak |
| Wymiary | 365 x 65 x 52mm |
| Waga | 0.51 |
| Pozostałe parametry |
|
| Długość przewodu zasilającego | 5 |
| Ochrona linii danych | Nie |
| Montaż | Podłoże |
| Oznaczenia | |
| Kolor | Biały |
| Wysyłka | Przedpłata | Płatność gotówką przy odbiorze |
|---|---|---|
| Kurier DPD | 5,00 zł | 10,00 zł |