LISTWA VARIANT 2M
- Wtyczka: C14
- Włącznik: Tak
- Liczba gniazd typu E: 5
- Pełna specyfikacja
Nowa listwa antyprzepięciowa EVER VARIANT to skuteczne zabezpieczenie przeciwprzepięciowe dla urządzeń takich jak komputery stacjonarne i mobilne, urządzenia peryferyjne, sprzęt RTV oraz urządzenia multimedialne.
Dzięki wyposażeniu listwy w gniazdo zasilające IEC 320 C14 Użytkownik ma możliwość wymiany przewodu zasilającego na długość wymaganą przez siebie*. W standardzie producent oferuje odłączalny przewód o długości 2 m (wtyk z uziemieniem CEE 7/7 - IEC C320 C13).
Listwa posiada pięć gniazd sieciowych z uziemieniem wyposażonych w system Child Protection, uniemożliwiający dostęp dzieci do elementów będących pod napięciem. Dodatkowymi atutami listwy są wskaźnik działania ochrony antyprzepięciowej (dioda LED), automatyczny bezpiecznik, który umożliwia szybkie i proste ponowne załączenie listwy oraz dwubiegunowy podświetlany wyłącznik.
| Waga | 600 kg |
|---|---|
| Wymiary | 70 x 75 x 390 cm |
Specyfikacja techniczna
| Producent | EVER |
|---|---|
| Wtyczka | C14 |
| Włącznik | Tak |
| Liczba gniazd typu E | 5 |
| Zabezpieczenia / filtry | Przeciwprzepięciowe |
| Wymiary | 64 x 345 x 50 mm |
| Waga | 290 |
| Długość przewodu | 2 |
| Oznaczenia | |
| Kolor | czarny |
| Data Act | Link |
| Wysyłka | Przedpłata | Płatność gotówką przy odbiorze |
|---|---|---|
| Kurier DPD | 5,00 zł | 10,00 zł |