listwy zasilające
Listwa Protection Box 6 FR, 10A USB
- Włącznik: Tak
- Liczba gniazd typu E: 6
- Zabezpieczenia / filtry: Przeciwprzepięciowe
- Pełna specyfikacja
Status: Brak na stanie
155,66 zł / szt
191,46 zł brutto
Eaton PB6UF ochrona przeciwprzepięciowa 6 Gniazdo(a) sieciowe 220 - 250 V Czarny, Biały
Eaton Protection Box to najlepsze w swojej klasie wielogniazdowe urządzenie przeciwprzepięciowe do wrażliwych i krytycznych urządzeń w środowisku mieszkalnym lub profesjonalnym.
- Zaawansowana konstrukcja Eaton Protection Box jest zgodna z międzynarodową normą ochrony przeciwprzepięciowej IEC 61643-11.
- Przeznaczony jest do ochrony wrażliwych urządzeń przed przepięciami, zakłóceniami i pośrednimi skutkami wyładowań atmosferycznych.
- Wskaźnik LED informuje o stanie ochrony przeciwprzepięciowej.
- Możliwy montaż ścienny.
- Wyłącznik 10A zabezpiecza instalację przed przeciążeniem.
| Waga | 725 kg |
|---|---|
| Wymiary | 55 x 155 x 300 cm |
Specyfikacja techniczna
| Producent | Eaton |
|---|---|
| Włącznik | Tak |
| Liczba gniazd typu E | 6 |
| Zabezpieczenia / filtry | Przeciwprzepięciowe |
| Wtyczka | Schuko |
| Pozostałe porty we/wy | 2 x USB |
| Wymiary | 245 x 110 x 47.5 mm |
| Waga | 0.61 |
| Pozostałe parametry |
Certyfikaty
|
| Długość przewodu | 1.5 |
| Montaż | Podłoże |
| Oznaczenia | |
| Kolor | Biały |
| Wysyłka | Przedpłata | Płatność gotówką przy odbiorze |
|---|---|---|
| Kurier DPD | 5,00 zł | 10,00 zł |