głośniki
Listwa głośnikowa S101 5UU40AA
- Komunikacja bezprzewodowa: Nie
- Rodzaj: Soundbary
- Pasmo przenoszenia (min.): 140
- Pełna specyfikacja
Status: W magazynie
Dostępność: 30 w magazynie
110,29 zł / szt
135,66 zł brutto
Wyposaż wybrane monitory HP w bogaty dźwięk bez zajmowaniabmiejsca na biurku dzięki podłączanej przez port USB listwie głośnikowej HP S101, która bez problemu mieści się pod urządzeniem.
Łatwy montaż
Wystarczy podłączyć listwę głośnikową poniżej dolnej ramki monitora z wykorzystaniem otworów zapewniających doskonałe dopasowanie i podłączyć do portu USB monitora. Nie są wymagane narzędzia ani sterownik programowy!
Elastyczne opcje połączeń audio
Ciesz się czystym dźwiękiem multimediów i nie tylko z dwóch głośników stereo; wykorzystaj wejście liniowe do bezpośredniego podłączenia telefonu lub odtwarzacza do listwy głośnikowej. Gniazdo słuchawkowe umożliwia słuchanie bez zakłócania spokoju współpracownikom.
| Waga | 400 kg |
|---|---|
| Wymiary | 40 x 90 x 310 cm |
Specyfikacja techniczna
| Producent | HP Inc. |
|---|---|
| Komunikacja bezprzewodowa | Nie |
| Rodzaj | Soundbary |
| Pasmo przenoszenia (min.) | 140 |
| Pasmo przenoszenia (maks.) | 20 |
| Złącza | 1 x USB |
| Wymiary | 40 × 274 × 48 mm |
| Waga | 0.3 |
| Akcesoria w zestawie |
|
| Przeznaczenie | Muzyka |
| Oznaczenia | |
| Kolor | czarny |
| Wysyłka | Przedpłata | Płatność gotówką przy odbiorze |
|---|---|---|
| Kurier DPD | 5,00 zł | 10,00 zł |