karty sieciowe
LIEBERT INTELLISLOT SNMP WEB CARD
- Porty we/wy: 1 x 10/100 Mbit/s
- Liczba anten : Nie dotyczy
- Antena: Nie dotyczy
- Pełna specyfikacja
Status: Brak na stanie
922,42 zł / szt
1 134,58 zł brutto
Karta interfejsu Liebert IntelliSlot Unity Communications zapewnia dostęp do Trellis, LIFE Services i Liebert Nform, a także dostęp do sieci Web, dane z czujników środowiskowych oraz protokoły klientów zewnętrznych do urządzeń Vertiv. Karty wykorzystują sieci Ethernet i RS-485 do monitorowania i zarządzania szerokim zakresem parametrów operacyjnych, alarmów i powiadomień.
| Waga | 160 kg |
|---|---|
| Wymiary | 50 x 130 x 250 cm |
Specyfikacja techniczna
| Producent | Vertiv |
|---|---|
| Porty we/wy | 1 x 10/100 Mbit/s |
| Liczba anten | Nie dotyczy |
| Antena | Nie dotyczy |
| Obsługiwane systemy operacyjne | Linux |
| Wymiary | 37 x 75.5 x 132 mm |
| Waga | 0.2 |
| Pozostałe parametry | Pozostałe porty: |
| Typ | LAN |
| Oznaczenia |
| Wysyłka | Przedpłata | Płatność gotówką przy odbiorze |
|---|---|---|
| Kurier DPD | 5,00 zł | 10,00 zł |