edukacyjne
Liczydło Montessori Dotykowe
- Płeć: Chłopcy
- Nr katalogowy:
304-PL72453
- Obszar: Edukacyjne
- Pełna specyfikacja
Status: Brak na stanie
32,10 zł / szt
39,48 zł brutto
- Dotykowe liczydełko, oparte na metodzie edukacyjnej włoskiej psycholożki - Marii Montessori.
- W grze dziecko korzystając z pudełka losuje liczbę, a jego zadaniem jest odgadnąć co to za liczba, używając zmysłu dotyku.
- Zabawa i edukacja to nowa seria edukacyjna, która pozwala dzieciom na poznawanie określonych obszarów i zdobywanie istotnych kompetencji, które są istotne w późniejszych etapach życia.
- Światowa Organizacja Zdrowia wyodrębniła 10 umiejętności życiowych, które są potrzebne by wyrosnąć na lepszą i szczęśliwszą osobę, która jest w stanie prowadzić godne życie.
- I to właśnie te umiejętności są rozwijane w grach z tej serii, które są również dla dziecka świetną zabawą.
| Waga | 521 kg |
|---|---|
| Wymiary | 60 x 195 x 260 cm |
Specyfikacja techniczna
| Producent | Lisciani |
|---|---|
| Płeć | Chłopcy |
| Nr katalogowy | 304-PL72453 |
| Obszar | Edukacyjne |
| Produkt na baterie | Nie |
| Baterie w zestawie | Nie |
| Pozostałe parametry | Wymiary opakowania: 18.8 x 25.5 x 5.7 cm |
| Zasilanie | Nie dotyczy |
| Oznaczenia |
| Wysyłka | Przedpłata | Płatność gotówką przy odbiorze |
|---|---|---|
| Kurier DPD | 5,00 zł | 10,00 zł |