latarki
Latarka Stitch 16 cm
- Produkt na baterie: Tak
- Nr katalogowy:
ST00047
- Płeć: Dziewczynki
- Pełna specyfikacja
Status: W magazynie
Dostępność: 19 w magazynie
13,90 zł / szt
17,10 zł brutto
Latarka z motywem Stitcha to wyjątkowo atrakcyjny zestaw prezentowy dla Twojego dziecka.
| Waga | 72 kg |
|---|---|
| Wymiary | 45 x 110 x 210 cm |
Specyfikacja techniczna
| Producent | Kids Euroswan |
|---|---|
| Produkt na baterie | Tak |
| Nr katalogowy | ST00047 |
| Płeć | Dziewczynki |
| Baterie w zestawie | Nie |
| Marka | Lilo i Stitch |
| Wymiary | 16 x 4,5 cm |
| Wymagania wiekowe | 4 |
| Materiał | Tworzywo sztuczne |
| Zasilanie | Baterie/akumulatory AA |
| Oznaczenia | |
| Kolor | Wielokolorowy |
| Wysyłka | Przedpłata | Płatność gotówką przy odbiorze |
|---|---|---|
| Kurier DPD | 5,00 zł | 10,00 zł |