latarki
Latarka LED Cree 800 Lumen MCE220
- Moc: 10
- Zasięg: 500
- Źródło światła: CREE LED
- Pełna specyfikacja
Status: Brak na stanie
42,86 zł / szt
52,72 zł brutto
Wysokiej jakości latarka rowerowa z możliwością ładowania przez USB, renomowanej firmy Maclean Energy. Prosta w obsłudze, przyjazna użytkownikowi latarka akumulatorowa. Posiada bardzo mocne źródło światła - najnowszej generacji dioda Cree LED. Dodatkowo w zestawie ogniwo wysokiej jakości 18650 Litowa.
Latarka posiada 3 tryby świecenia: 100%, 50%, miganie. Sprawdzi się w turystyce, zarówno tej codziennej jak i na trudnych, trekkingowych szlakach. Latarkę w prosty sposób można zamontować na kierownicy roweru korzystając z dołączonego uchwytu.
| Waga | 260 kg |
|---|---|
| Wymiary | 45 x 170 x 220 cm |
Specyfikacja techniczna
| Producent | Maclean |
|---|---|
| Moc | 10 |
| Zasięg | 500 |
| Źródło światła | CREE LED |
| Wymiary | 22 cm x 18 cm x 4 cm |
| Waga | 230 |
| Pozostałe parametry |
|
| Akcesoria w zestawie |
|
| Strumień świetlny | 800 |
| Typ | Ręczna |
| Zasilanie | Akumulator |
| Oznaczenia | |
| Kolor | czarny |
| Wysyłka | Przedpłata | Płatność gotówką przy odbiorze |
|---|---|---|
| Kurier DPD | 5,00 zł | 10,00 zł |