Latarka i projektor Brainstorm - Supersamochody
- Produkt na baterie: Tak
- Nr katalogowy:
E4003
- Płeć: Dziewczynki
- Pełna specyfikacja
Latarka i projektor - Supersamochody
Ta fantastyczna latarka to również projektor, który wyświetla ekscytujące obrazy supersamochodów. To świetny towarzysz przed snem, dzięki któremu zasypianie będzie przyjemniejsze. Do latarki dołączone są trzy dyski z 24 kolorowymi obrazami. Z łatwością wymieniaj i zmieniaj slajdy, odciągając plastikową klapkę i wkładając wybrany dysk, a następnie obracając dysk, aby wyświetlić fantastyczne obrazy o szerokości do jednego metra. Obrazy można łatwo ustawić, obracając głowicę obiektywu. Produkt ten może być używany jako zwykła latarka bez założonych slajdów i doskonale nadaje się do przechowywania na stolikach nocnych, aby zapewnić dzieciom komfort w nocy. Latarka ma 11 cm długości i około 3,5 cm średnicy w najszerszym miejscu.
Specyfikacja techniczna
| Producent | MG DYSTRYBUCJA |
|---|---|
| Produkt na baterie | Tak |
| Nr katalogowy | E4003 |
| Płeć | Dziewczynki |
| Baterie w zestawie | Tak |
| Rodzaj | Projektory |
| Wymiary | 11 x 3.5 cm |
| Akcesoria w zestawie |
|
| Wymagania wiekowe | 3 |
| Materiał | Tworzywo sztuczne |
| Zasilanie | Bateria LR44 |
| Oznaczenia | |
| Kolor | Wielokolorowy |
| Waga | 105 kg |
|---|---|
| Wymiary | 60 x 85 x 190 cm |
| Wysyłka | Przedpłata | Płatność gotówką przy odbiorze |
|---|---|---|
| Kurier DPD | 5,00 zł | 10,00 zł |