latarki
LATARKA ALUMINIOWA Q5 CREE SIRIUS EOT003
- Moc: 5
- Czas pracy na baterii/bateriach: 50000
- Źródło światła: 1 x Cree Q5 LED
- Pełna specyfikacja
Status: Brak na stanie
12,84 zł / szt
15,79 zł brutto
Latarka wyposażona jest w oryginalną diodę LED CREE Q5. Posiada regulowany strumień światła zoom. Wyprodukowana z wytrzymałego aluminium. Posiada 3 tryby świecenia: mocny, oszczędny, pulsacyjny. Łatwa w użyciu, sprawdzi się w każdych warunkach, na zewnątrz, w domu czy na kempingu.
Specyfikacja techniczna
| Producent | Esperanza |
|---|---|
| Moc | 5 |
| Czas pracy na baterii/bateriach | 50000 |
| Źródło światła | 1 x Cree Q5 LED |
| Wymiary | - Długość: 15 cm |
| Pozostałe parametry | Materiał: aluminium |
| Typ | Ręczna |
| Zasilanie | Baterie/akumulatory AAA |
| Oznaczenia | |
| Kolor | czarny |
| Waga | 138 kg |
|---|---|
| Wymiary | 45 x 105 x 215 cm |
| Wysyłka | Przedpłata | Płatność gotówką przy odbiorze |
|---|---|---|
| Kurier DPD | 5,00 zł | 10,00 zł |