Promocje zabawek
Lampka pozytywka - Piesek
- Bezpieczeństwo:
- Każdorazowo, przed podaniem dziecku zabawki, należy sprawdzić jej czystość i jakość.
- Przed pierwszym użytkowaniem, umyj zabawkę używając gąbki i mydła.
- Opakowanie nie jest zabawką, nie udostępniać do zabawy. Przed podaniem dzieck
- Produkt na baterie: Tak
- Nr katalogowy:
125671
- Pełna specyfikacja
Status: W magazynie
Dostępność: 1 w magazynie
29,00 zł / szt
35,67 zł brutto
Lampka z pozytywką - Piesek
- Lampka pozytywka w formie miękkiego pluszowego pieska to doskonały towarzysz snu dla najmłodszych dzieci.
- Dzięki wbudowanemu projektorowi wyświetlającemu księżyc i gwiazdy na suficie, zabawka wprowadza dziecko w spokojny nastrój przed snem.
- Piesek wydaje uspokajające dźwięki, takie jak szum wody, bicie serca i kojące melodie, które pomagają dziecku zasnąć.
- Zabawka może pełnić funkcję lampki nocnej, zapewniając delikatne światło w ciemności. Piesek ma aż 4 tryby głośności, co pozwala dostosować dźwięki do potrzeb maluszka.
- Wysokość pluszaka: 43 cm
| Waga | 555 kg |
|---|---|
| Wymiary | 170 x 230 x 330 cm |
Specyfikacja techniczna
| Producent | ASKATO |
|---|---|
| Bezpieczeństwo |
|
| Produkt na baterie | Tak |
| Nr katalogowy | 125671 |
| Płeć | Dziewczynki |
| Baterie w zestawie | Nie |
| Rodzaj | Miś z projektorem |
| Wymiary | Wysokość: 43 cm |
| Pozostałe parametry | Wymiary opakowania: 23 x 17 x 27.5 cm |
| Wymagania wiekowe | 0 |
| Materiał | Tworzywo sztuczne |
| Zasilanie | Baterie/akumulatory AA |
| Oznaczenia | |
| Kolor | Wielokolorowy |
| Wysyłka | Przedpłata | Płatność gotówką przy odbiorze |
|---|---|---|
| Kurier DPD | 5,00 zł | 10,00 zł |