Lampa Smart Ceiling Light D20
- Źródło światła: Diody LED
- Zastosowanie: Wewnątrz budynku
- Rodzaj oprawy: Nasufitowe
- Pełna specyfikacja
Lampa sufitowa Xiaomi D20
Światło włączone przy wejściu, światło wyłączone przy wyjściu.
Inteligentny czujnik radarowy
Włącza się przy wejściu, wyłącza przy wyjściu.
Czujniki radarowe i świetlne precyzyjnie wykrywają ruch człowieka w czasie rzeczywistym.
Stopień ochrony przed kurzem IP50
Skutecznie zapobiega przedostawaniu się kurzu i owadów do wnętrza lampy, utrzymując wnętrze w czystości i zapewniając czyste, przejrzyste oświetlenie.
Elegancki, 6-centymetrowy
Niestandardowa soczewka została zaprojektowana specjalnie dla Xiaomi, co pozwoliło uzyskać smuklejszy i prostszy wygląd. Ulepszona struktura soczewki zapewnia równomierne oświetlenie bez ciemnych obszarów.
Wiele metod sterowania
Obsługuje inteligentne połączenie za pośrednictwem wielu kanałów, takich jak MiJia, Alexa i Google. Lampa jest dostarczana z pilotem zdalnego sterowania, co umożliwia łatwe i inteligentne sterowanie.
| Waga | 1000 kg |
|---|---|
| Wymiary | 95 x 270 x 275 cm |
Specyfikacja techniczna
| Producent | XIAOMI |
|---|---|
| Źródło światła | Diody LED |
| Zastosowanie | Wewnątrz budynku |
| Rodzaj oprawy | Nasufitowe |
| Czujnik ruchu | Tak |
| Moc oprawy | 17 |
| Wymiary | (średnica): 250 x 60 mm |
| Waga | 570 |
| Pozostałe parametry |
|
| Akcesoria w zestawie |
|
| Materiał | Tworzywo sztuczne |
| Oznaczenia | |
| Klasa szczelności | IP50 |
| Kolor | Biały |
| Data Act | Link |
| Wysyłka | Przedpłata | Płatność gotówką przy odbiorze |
|---|---|---|
| Kurier DPD | 5,00 zł | 10,00 zł |