lampy owadobójcze
Lampa owadobójcza IKN 911 LED
- Zasięg działania: 300
- Pobór mocy: 13
- Wymiary:
47 x 10 x 26,3 cm
- Pełna specyfikacja
Status: Brak na stanie
172,40 zł / szt
212,05 zł brutto
Lampa owadobójcza IKN911 LED o mocy 13 Wat, wykonana z metalu oraz wysokiej jakości ognioodpornego tworzywa ABS. Skutecznie zwalcza wszystkie owady latające : komary, muchy i octówki. Urządzenie wytwarza światło wabiące owady, które po dotknięciu siatki zostają rażone prądem pod wysokim napięciem.
Specyfikacja techniczna
| Producent | NOVEEN |
|---|---|
| Zasięg działania | 300 |
| Pobór mocy | 13 |
| Wymiary | 47 x 10 x 26,3 cm |
| Waga | 2.1 |
| Pozostałe parametry |
|
| Trwałość źródła światła | 20000 |
| Napięcie wyjściowe | 4000 |
| Materiał | Metal |
| Oznaczenia | |
| Kolor | czarny |
| Waga | 1590 kg |
|---|---|
| Wymiary | 105 x 500 x 270 cm |
| Wysyłka | Przedpłata | Płatność gotówką przy odbiorze |
|---|---|---|
| Kurier DPD | 5,00 zł | 10,00 zł |