lampy ogrodowe
Lampa LED ścienna elewacyjna 10W MCE343 GR
- Materiał obudowy: Plastik
- Czujnik ruchu: Nie
- Pozostałe parametry:
- Odpowiednik zwykłej lampy około 100 W (10 W LED)
- Oświetlenie LED oparte o nowoczesny moduł
- Bardzo żywa i naturalna barwa oraz jasne światło
- Odporna na warunki atmosferyczne IP54
- Energooszczędna dzięki zastosowan
- Pełna specyfikacja
Status: W magazynie
Dostępność: 20 w magazynie
33,71 zł / szt
41,46 zł brutto
Wysokiej jakości energooszczędna, stylowa lampa elewacyjna LED w kolorze szarym. Lampę można stosować do oświetlenia domu, podwórek, podjazdów garażowych, warsztatów, parkingów, magazynów czy też witryn sklepów.
| Waga | 459 kg |
|---|---|
| Wymiary | 70 x 110 x 310 cm |
Specyfikacja techniczna
| Producent | Maclean |
|---|---|
| Materiał obudowy | Plastik |
| Czujnik ruchu | Nie |
| Pozostałe parametry |
|
| Zasilanie | Źródło zasilania: 220-240 V AC |
| Akcesoria w zestawie |
|
| Funkcje specjalne |
|
| Temperatura barwowa | 4000 |
| Strumień świetlny | 800 |
| Oznaczenia | |
| Rodzaj diod | LED |
| Klasa szczelności | IP54 |
| Kolor | Grafitowy |
| Wysyłka | Przedpłata | Płatność gotówką przy odbiorze |
|---|---|---|
| Kurier DPD | 5,00 zł | 10,00 zł |