laminatory
Laminator A4 ETERNITY
- Czas nagrzania: 5
- Laminacja na gorąco: Tak
- Laminacja na zimno: Tak
- Pełna specyfikacja
Status: W magazynie
Dostępność: 8 w magazynie
46,03 zł / szt
56,62 zł brutto
Laminator A4 ETERNITY
Laminator ESPERANZA ETERNITY to idealne urządzenie, które sprawdzi się zarówno w domu jak i w niewielkim biurze. Jest bezpieczny i prosty w obsłudze. Błyskawicznie zalaminujesz dokumenty do rozmiaru A4, w trybie na gorąco lub na zimno. Laminator szybko i wygodnie zabezpieczy ważne dokumenty, zdjęcia, szkice czy rysunki na długi czas. Jego nowoczesny wygląd i kompaktowy rozmiar będzie pasował do każdego wnętrza w domu lub biurze.
| Waga | 1000 kg |
|---|---|
| Wymiary | 60 x 380 x 130 cm |
Specyfikacja techniczna
| Producent | Esperanza |
|---|---|
| Czas nagrzania | 5 |
| Laminacja na gorąco | Tak |
| Laminacja na zimno | Tak |
| Max. grubość folii | 125 |
| Regulacja temperatury | Nie |
| Funkcja cofania | Nie |
| Prędkość laminacji | 250 |
| Wymiary | 345 x 140 x 65 mm |
| Waga | 1 |
| Pozostałe parametry |
|
| Akcesoria w zestawie | Folia A4 x 5 |
| Format | A4 |
| Oznaczenia | |
| Kolor | czarny |
| Wysyłka | Przedpłata | Płatność gotówką przy odbiorze |
|---|---|---|
| Kurier DPD | 5,00 zł | 10,00 zł |