Lalka Zestaw Opiekunka do dzieci
- Nr katalogowy:
10064
- Płeć: Dziewczynki
- Produkt na baterie: Nie
- Pełna specyfikacja
Sparkle Girlz Lalka Zestaw Opiekunka do dzieci
Zaopiekuj się maluszkiem u boku bohaterki zestawu Sparkle Girlz! Wciel się w niezastąpioną opiekunkę do dzieci i rozwijaj wyobraźnię oraz kreatywność. Lalka Sparkle Girlz Baby Sitter potrzebuje Twojej pomocy! Niedawno dostała pracę i musi zająć się uroczym bobasem. Czas go wykąpać, a następnie ukołysać do snu. Po wszystkim mały bobas radośnie się uśmiecha! Fantastyczna zabawa dla wszystkich kochających wcielanie się w role!
W zestawie znajduje się lalka Sparkle Girlz w stroju opiekunki z długimi blond włosami do czesania. Dzieci znajdą tutaj również małą laleczkę bobaska, nosidełko w kształcie muszli oraz malutką butelkę szamponu Monday Haircare. Ciuszki lalki można ściągać, dzięki czemu możemy przebierać ją w inne zestawy Sparkle Girlz (sprzedawane oddzielnie).
- Tematyczny zestaw z lalką Sparkle Girlz Baby Sitter Opiekunka do dziecka.
- W zestawie laleczka noworodka do opiekowania się oraz akcesoria.
- Laleczka ma piękne rysy twarzy, dopracowane detale i włosy do czesania.
- Idealny prezent dla dziewczynki w wieku od 3 lat.
Specyfikacja techniczna
| Producent | ZURU Sparkle Girlz |
|---|---|
| Nr katalogowy | 10064 |
| Płeć | Dziewczynki |
| Produkt na baterie | Nie |
| Baterie w zestawie | Nie |
| Seria | Pozostałe |
| Marka | Sparkle Girlz |
| Pozostałe parametry | Wymiary opakowania: 29.2 x 5.7 x 20 cm |
| Akcesoria w zestawie |
|
| Wymagania wiekowe | 3 |
| Materiał | Tworzywo sztuczne |
| Zasilanie | Nie dotyczy |
| Oznaczenia |
| Waga | 260 kg |
|---|---|
| Wymiary | 55 x 295 x 180 cm |
| Wysyłka | Przedpłata | Płatność gotówką przy odbiorze |
|---|---|---|
| Kurier DPD | 5,00 zł | 10,00 zł |