markowe
Lalka Steffi Hula Hoop
- Nr katalogowy:
105733619
- Płeć: Dziewczynki
- Produkt na baterie: Nie
- Pełna specyfikacja
Status: Brak na stanie
27,92 zł / szt
34,34 zł brutto
Steffi Hula Hoop
Steffi ubrana jest w sportowy strój do ćwiczeń i białe snickersy. Do zestawu dołączone jest kółko hula hop, które po wpięciu w wyznaczone miejsce kręci się w talii Steffi.
| Waga | 212 kg |
|---|---|
| Wymiary | 50 x 140 x 330 cm |
Specyfikacja techniczna
| Producent | Simba |
|---|---|
| Nr katalogowy | 105733619 |
| Płeć | Dziewczynki |
| Produkt na baterie | Nie |
| Baterie w zestawie | Nie |
| Marka | Steffi Love |
| Seria | Pozostałe |
| Pozostałe parametry | Wymiary opakowania: 14 x 5 x 32,5 cm |
| Akcesoria w zestawie |
|
| Wysokość | 29 |
| Wymagania wiekowe | 3 |
| Materiał | Tworzywo sztuczne |
| Zasilanie | Nie dotyczy |
| Oznaczenia |
| Wysyłka | Przedpłata | Płatność gotówką przy odbiorze |
|---|---|---|
| Kurier DPD | 5,00 zł | 10,00 zł |