klasyczne
Lalka Sara 53528 35 cm
- Nr katalogowy:
53528
- Płeć: Dziewczynki
- Produkt na baterie: Nie
- Pełna specyfikacja
Status: Brak na stanie
218,41 zł / szt
268,64 zł brutto
Lalka Sara 53528 35 cm
Lalka Sara została wyprodukowana w Hiszpanii przez markę Llorens. Jest to zabawka dla dzieci w każdym wieku. Lalka może pełnić funkcję edukacyjną, ucząc dzieci empatii i opieki nad innymi. Jej długie włosy, lekko zaróżowione policzki oraz ciemnozielone oczy powodują, że lalka wygląda bardzo realistycznie. Jej rączki, nóżki i główka zostały wykonane z przyjemnego w dotyku winylu a brzuszek z materiału, wypełniony miękką wyściółką. Stylizacja lalki została wykonana z miękkich tkanin najwyższej jakości, tak aby dziecko czuło komfort podczas zabawy. Lalka została zapakowana w ozdobny karton. Kochamy hiszpańskie lalki Llorens!
| Waga | 988 kg |
|---|---|
| Wymiary | 125 x 235 x 440 cm |
Specyfikacja techniczna
| Producent | Llorens |
|---|---|
| Nr katalogowy | 53528 |
| Płeć | Dziewczynki |
| Produkt na baterie | Nie |
| Baterie w zestawie | Nie |
| Marka | Inne |
| Pozostałe parametry | Wymiary opakowania: 38,6 x 46,7 x 24,4 cm |
| Wysokość | 35 |
| Wymagania wiekowe | 3 |
| Zasilanie | Nie dotyczy |
| Oznaczenia |
| Wysyłka | Przedpłata | Płatność gotówką przy odbiorze |
|---|---|---|
| Kurier DPD | 5,00 zł | 10,00 zł |