markowe
Lalka Rainbow High Littles Rainbow, Opal
- Nr katalogowy:
543442-EUC
- Płeć: Dziewczynki
- Produkt na baterie: Nie
- Pełna specyfikacja
Status: W magazynie
Dostępność: 7 w magazynie
44,91 zł / szt
55,24 zł brutto
Lalka Rainbow High Littles Rainbow Fantasy Fairies
Nasze urocze RH Little's dołączają do swoich starszych sióstr w nowym magicznym świecie! Poznaj nowe postacie i ulubieńców jako fantazyjne wróżki w nowych strojach i z pupilami. Teraz z magicznymi nogami i unikalnymi, zdejmowanymi skrzydłami możesz je zamocować u lalki, u jej zwierzaka lub u dowolnej postaci z tej kolekcji!
- 6 nowych lalek modowych w wróżkowym temacie
- Magiczne przejrzyste nogi z delikatnym odcieniem dopasowanym do lalki
- Dołączony magiczny wróżkowy pupil
- Zdejmowane skrzydła dla lalki lub zwierzaka - wymienne między innymi lalkami i pupilami z tej serii
- Długie, przystosowane do czesania włosy
- 6-calowa mała lalka z 5 ruchomymi punktami
| Waga | 160 kg |
|---|---|
| Wymiary | 55 x 120 x 190 cm |
Specyfikacja techniczna
| Producent | MGA |
|---|---|
| Nr katalogowy | 543442-EUC |
| Płeć | Dziewczynki |
| Produkt na baterie | Nie |
| Baterie w zestawie | Nie |
| Seria | Pozostałe |
| Marka | Rainbow High |
| Pozostałe parametry | Wymiary opakowania: 12 x 6 x 19 cm |
| Wysokość | 15 |
| Wymagania wiekowe | 4 |
| Materiał | Tworzywo sztuczne |
| Zasilanie | Nie dotyczy |
| Oznaczenia |
| Wysyłka | Przedpłata | Płatność gotówką przy odbiorze |
|---|---|---|
| Kurier DPD | 5,00 zł | 10,00 zł |