markowe
Lalka Rainbow High Littles, Opal
- Nr katalogowy:
531203-EUC
- Płeć: Dziewczynki
- Produkt na baterie: Nie
- Pełna specyfikacja
Status: Brak na stanie
44,91 zł / szt
55,24 zł brutto
Lalki Rainbow High Littles
Poznaj młodsze siostry swoich ulubionych lalek - Rainbow High Littles.
Te urocze 6-calowe lalki mają swój własny styl ubioru, fryzurę, pasujące torby, a nawet własnego zwierzaka. I chociaż niektóre Littles są zupełnie jak ich 11-calowe starsze siostry, wiele z nich ma własną, odrębną osobowość, którą można poznać w serialach animowanych.
Wyjątkowo przystępna cena ułatwi zebranie wszystkich małych sióstr!
| Waga | 140 kg |
|---|---|
| Wymiary | 50 x 120 x 195 cm |
Specyfikacja techniczna
| Producent | MGA |
|---|---|
| Nr katalogowy | 531203-EUC |
| Płeć | Dziewczynki |
| Produkt na baterie | Nie |
| Baterie w zestawie | Nie |
| Seria | Pozostałe |
| Marka | Rainbow High |
| Pozostałe parametry | Wymiary opakowania: 12 x 5,7 x 19 cm |
| Wysokość | 6 |
| Wymagania wiekowe | 4 |
| Materiał | Tworzywo sztuczne |
| Zasilanie | Nie dotyczy |
| Oznaczenia |
| Wysyłka | Przedpłata | Płatność gotówką przy odbiorze |
|---|---|---|
| Kurier DPD | 5,00 zł | 10,00 zł |