bobasy
Lalka Natalia - Siusiajacy maluszek 17 cm
- Bezpieczeństwo:
Zaleca się zachowanie opakowań, etykiet oraz ulotek, na których umieszczone są ważne informacje. Opakowanie nie służy do zabawy. Należy zdjąć opakowanie przed oddaniem zabawki do rąk dziecka.
- Nr katalogowy:
122163
- Płeć: Dziewczynki
- Pełna specyfikacja
Status: Brak na stanie
23,95 zł / szt
29,46 zł brutto
Lalka Natalia - Siusiający maluszek 17 cm
- Siusia po podaniu butelki z wodą
- Zamyka oczy
Specyfikacja techniczna
| Producent | Artyk |
|---|---|
| Bezpieczeństwo | Zaleca się zachowanie opakowań, etykiet oraz ulotek, na których umieszczone są ważne informacje. Opakowanie nie służy do zabawy. Należy zdjąć opakowanie przed oddaniem zabawki do rąk dziecka. |
| Nr katalogowy | 122163 |
| Płeć | Dziewczynki |
| Produkt na baterie | Nie |
| Baterie w zestawie | Nie |
| Seria | Pozostałe |
| Marka | Natalia |
| Pozostałe parametry | Wymiary opakowania: 17,5 x 17,5 x 9 cm |
| Akcesoria w zestawie |
|
| Pozostałe informacje | Produkt może różnić się od ilustracji na opakowaniu. |
| Wysokość | 17 |
| Wymagania wiekowe | 3 |
| Materiał | Tkanina |
| Zasilanie | Nie dotyczy |
| Oznaczenia |
| Waga | 190 kg |
|---|---|
| Wymiary | 88 x 176 x 175 cm |
| Wysyłka | Przedpłata | Płatność gotówką przy odbiorze |
|---|---|---|
| Kurier DPD | 5,00 zł | 10,00 zł |