klasyczne
Lalka Natalia Psotnica 36 cm
- Bezpieczeństwo:
Zaleca się zachowanie opakowań, etykiet oraz ulotek, na których umieszczone są ważne informacje. Opakowanie nie służy do zabawy. Należy zdjąć opakowanie przed oddaniem zabawki do rąk dziecka.
- Produkt na baterie: Tak
- Nr katalogowy:
122156
- Pełna specyfikacja
Status: Brak na stanie
89,95 zł / szt
110,64 zł brutto
Lalka Natalia Psotnica 36 cm
Mówiąca lalka Natalia Psotnica, śpiewa piosenki, opowiada rymowanki, ale też puszcza bączki, a czasem nawet beknie!
Mówi 11 fraz, np.:
- Figle, żarty i swawole to są sprawy, które wolę
- Gdy łaskoczesz mnie, może skończyć się to źle
Śpiewa 2 piosenki:
- Psotna jestem niesłychanie
- Grzeczna staram się być zawsze
Specyfikacja techniczna
| Producent | Artyk |
|---|---|
| Bezpieczeństwo | Zaleca się zachowanie opakowań, etykiet oraz ulotek, na których umieszczone są ważne informacje. Opakowanie nie służy do zabawy. Należy zdjąć opakowanie przed oddaniem zabawki do rąk dziecka. |
| Produkt na baterie | Tak |
| Nr katalogowy | 122156 |
| Płeć | Dziewczynki |
| Seria | Pozostałe |
| Baterie w zestawie | Tak |
| Marka | Natalia |
| Pozostałe parametry | Wymiary opakowania: 21 x 39 x 11 cm |
| Pozostałe informacje | Produkt może różnić się od ilustracji na opakowaniu. |
| Wysokość | 36 |
| Wymagania wiekowe | 3 |
| Materiał | Tworzywo sztuczne |
| Zasilanie | Bateria LR44 |
| Oznaczenia |
| Waga | 569 kg |
|---|---|
| Wymiary | 115 x 210 x 390 cm |
| Wysyłka | Przedpłata | Płatność gotówką przy odbiorze |
|---|---|---|
| Kurier DPD | 5,00 zł | 10,00 zł |