klasyczne
Lalka Natalia chodząca 40 cm
- Bezpieczeństwo:
Zaleca się zachowanie opakowań, etykiet oraz ulotek, na których umieszczone są ważne informacje. Opakowanie nie służy do zabawy. Należy zdjąć opakowanie przed oddaniem zabawki do rąk dziecka.
- Produkt na baterie: Tak
- Nr katalogowy:
137808
- Pełna specyfikacja
Status: W magazynie
Dostępność: 10 w magazynie
89,90 zł / szt
110,58 zł brutto
Lalka Natalia chodząca 40 cm
- Po klaśnięciu 2 x w dłonie lalka zacznie chodzić
- Po naciśnięciu na brzuszek będzie śpiewać i mówić
- Mówi 7 fraz
- Śpiewa 3 piosenki: autobus, śmiej się w głos, raz dwa trzy czy wiesz ty
- Zamyka oczy
- Funkcja try-me
- Wszystkie funkcje aktywne po przestawieniu przełącznika na pleckach
| Waga | 990 kg |
|---|---|
| Wymiary | 130 x 205 x 450 cm |
Specyfikacja techniczna
| Producent | Artyk |
|---|---|
| Bezpieczeństwo | Zaleca się zachowanie opakowań, etykiet oraz ulotek, na których umieszczone są ważne informacje. Opakowanie nie służy do zabawy. Należy zdjąć opakowanie przed oddaniem zabawki do rąk dziecka. |
| Produkt na baterie | Tak |
| Nr katalogowy | 137808 |
| Płeć | Dziewczynki |
| Seria | Pozostałe |
| Baterie w zestawie | Tak |
| Marka | Natalia |
| Pozostałe parametry | Wymiary opakowania: 20 x 45 x 13 cm |
| Wysokość | 40 |
| Wymagania wiekowe | 3 |
| Materiał | Tworzywo sztuczne |
| Zasilanie | Baterie/akumulatory AAA |
| Oznaczenia |
| Wysyłka | Przedpłata | Płatność gotówką przy odbiorze |
|---|---|---|
| Kurier DPD | 5,00 zł | 10,00 zł |