klasyczne
Lalka Natalia chodząca 40 cm
- Bezpieczeństwo:
Zaleca się zachowanie opakowań, etykiet oraz ulotek, na których umieszczone są ważne informacje. Opakowanie nie służy do zabawy. Należy zdjąć opakowanie przed oddaniem zabawki do rąk dziecka.
- Produkt na baterie: Tak
- Nr katalogowy:
167997
- Pełna specyfikacja
Status: Brak na stanie
89,95 zł / szt
110,64 zł brutto
Natalia chodząca 40 cm
Mówię i śpiewam po polsku. Potrafię samodzielnie chodzić.
- Po klaśnięciu 2 x w dłonie lalka zacznie chodzić
- Po naciśnięciu na brzuszek będzie śpiewać i mówić
- Zamyka oczy
- Funkcja Try my
- Wszystkie funkcje są aktywne po przestawieniu przełącznika na pleckach
Mówi 7 fraz:
- Cześć jestem natalia, pobawmy się razem
- Gdy jestem smutna, mama śpiewa mi piosenki i od razu mam lepszy humor
- Nauczyłam się w przedszkolu nowej piosenki, zaśpiewajmy ją razem
- Bardzo lubię śpiewać, to świetna zabawa
- Znam jeszcze jedną piosenkę, jest bardzo ładna, zaśpiewasz ją ze mną?
- Teraz twoja kolej, zaśpiewaj ulubioną piosenkę
- A może wybierzemy się gdzieś razem
Śpiewa 3 piosenki:
- Autobus
- Śmiej się w głos
- Raz, dwa, trzy czy wiesz ty
| Waga | 968 kg |
|---|---|
| Wymiary | 125 x 200 x 450 cm |
Specyfikacja techniczna
| Producent | Artyk |
|---|---|
| Bezpieczeństwo | Zaleca się zachowanie opakowań, etykiet oraz ulotek, na których umieszczone są ważne informacje. Opakowanie nie służy do zabawy. Należy zdjąć opakowanie przed oddaniem zabawki do rąk dziecka. |
| Produkt na baterie | Tak |
| Nr katalogowy | 167997 |
| Płeć | Dziewczynki |
| Seria | Pozostałe |
| Baterie w zestawie | Tak |
| Marka | Natalia |
| Pozostałe parametry | Wymiary opakowania: 20 x 45 x 13 cm |
| Pozostałe informacje | Produkt może różnić się od ilustracji na opakowaniu. |
| Wysokość | 40 |
| Wymagania wiekowe | 3 |
| Materiał | Tworzywo sztuczne |
| Zasilanie | Baterie/akumulatory AAA |
| Oznaczenia |
| Wysyłka | Przedpłata | Płatność gotówką przy odbiorze |
|---|---|---|
| Kurier DPD | 5,00 zł | 10,00 zł |