markowe
Lalka L.O.L. Surprise OMG Entry, Kitty K
- Nr katalogowy:
595618-EUC/595632-EUC
- Płeć: Dziewczynki
- Produkt na baterie: Nie
- Pełna specyfikacja
Status: W magazynie
Dostępność: 5 w magazynie
60,81 zł / szt
74,80 zł brutto
Lalka L.O.L. Surprise OMG Entry
Nie bez powodu lalki z serii L.O.L. Surprise cieszą się ogromną popularnością na całym świecie. To nie tylko zabawka, to prawdziwa przygoda, która rozbudza wyobraźnię i pozwala dzieciom wcielać się w różnorodne role. L.O.L. OMG Entry to absolutny must-have dla każdej małej fashionistki. Zachwyca nie tylko swoim wyglądem, ale także jakością wykonania. Lalka ma imponującą wysokość 25 cm, co sprawia, że jest idealnym towarzyszem do kreatywnych zabaw.
Specyfikacja techniczna
| Producent | MGA |
|---|---|
| Nr katalogowy | 595618-EUC/595632-EUC |
| Płeć | Dziewczynki |
| Produkt na baterie | Nie |
| Baterie w zestawie | Nie |
| Marka | L.O.L. Surprise |
| Seria | O.M.G. |
| Pozostałe parametry | Wymiary opakowania: 15 x 7 x 28 cm |
| Wysokość | 25 |
| Wymagania wiekowe | 4 |
| Materiał | Tworzywo sztuczne |
| Zasilanie | Nie dotyczy |
| Oznaczenia |
| Waga | 275 kg |
|---|---|
| Wymiary | 70 x 155 x 280 cm |
| Wysyłka | Przedpłata | Płatność gotówką przy odbiorze |
|---|---|---|
| Kurier DPD | 5,00 zł | 10,00 zł |