Lalka bobas Nica 40 cm
- Nr katalogowy:
73884
- Płeć: Dziewczynki
- Produkt na baterie: Nie
- Pełna specyfikacja
W naszej manufakturze wierzymy, że zabawa jest najlepszą nauką. Dlatego też z wielką miłością tworzymy kultowe lalki Llorens, w 100% ręcznie wykonane, o niepowtarzalnych wzorach. Stosowane przez nas tkaniny pochodzą od renomowanych marek odzieży dziecięcej. Wszystkie lalki Llorens są zgodne z europejskimi przepisami dotyczącymi bezpieczeństwa dzieci, co gwarantuje, że Twoje dzieci będą się bawić w możliwie najbezpieczniejszy sposób.
Lalka bobas Nica 40 cm to wspaniała zabawka dla dzieci. Jej ruchome rączki zapewniają dziecku rozmaitą zabawę. Całe ciało Nici zostało wykonane z przyjemnego w dotyku winylu, dzięki czemu lalkę można kąpać zanurzając ją w wodzie do poziomu szyi. Lalka ma zaznaczoną płeć żeńską. Dla Nici przygotowano stylizację składającą się z body, czapki, skarpetek, komina, oraz śpiworka.
Do zestawu dołączono ozdobny smoczek.
Lalka została zapakowana w ozdobny karton.
Kochamy hiszpańskie lalki Llorens!
| Waga | 1700 kg |
|---|---|
| Wymiary | 160 x 260 x 500 cm |
Specyfikacja techniczna
| Producent | Llorens |
|---|---|
| Nr katalogowy | 73884 |
| Płeć | Dziewczynki |
| Produkt na baterie | Nie |
| Baterie w zestawie | Nie |
| Marka | Inne |
| Seria | Pozostałe |
| Pozostałe parametry | Wymiary opakowania: 25.7 x 50 x 16 cm |
| Wysokość | 40 |
| Wymagania wiekowe | 3 |
| Zasilanie | Nie dotyczy |
| Oznaczenia |
| Wysyłka | Przedpłata | Płatność gotówką przy odbiorze |
|---|---|---|
| Kurier DPD | 5,00 zł | 10,00 zł |