Ładowarka szybka BP1824
- Rodzaj: Sieciowa
- Akumulatory w zestawie: Nie
- Zabezpieczenia / filtry: Przeciw przegrzaniu
- Pełna specyfikacja
Szybka ładowarka 2,4 A BP1824
Szybka ładowarka BP 1824 OneDNA 18 V jest kompatybilna z akumulatorami OneDNA 18 V BP1820 2Ah oraz BP1840 4 Ah.
Szybka ładowarka maksymalna wydajność ładowania dla nieprzerwanej pracy!
Dzięki zaawansowanej technologii szybkiego ładowania, ładowarka BP1824 marki BLAUPUNKT jest w stanie przywrócić akumulatorom pełną moc w rekordowo krótkim czasie. Oznacza to możliwość powrotu do wykonywanych zadań bez dłuższych przestojów.
Kompaktowa konstrukcja ładowarki Blaupunkt OneDNA sprawia, że jej obsługa jest niezwykle prosta. Wskaźniki LED informują o statusie naładowania akumulatora.
Niewielkie rozmiary i waga pozwalają zabrać urządzenie ze sobą wszędzie tam, gdzie jest niezbędne.
Model BP1824 został wyposażony w zabezpieczenia przed zwarciem i przegrzaniem, które dodatkowo zwiększają komfort i bezpieczeństwo podczas użytkowania.
| Waga | 446 kg |
|---|---|
| Wymiary | 88 x 175 x 115 cm |
Specyfikacja techniczna
| Producent | Blaupunkt |
|---|---|
| Rodzaj | Sieciowa |
| Akumulatory w zestawie | Nie |
| Zabezpieczenia / filtry | Przeciw przegrzaniu |
| Wymiary | 9.5 x 13 x 6.6 cm |
| Waga | 0.25 |
| Pozostałe parametry |
|
| Oznaczenia | |
| Kolor | czarny |
| Wysyłka | Przedpłata | Płatność gotówką przy odbiorze |
|---|---|---|
| Kurier DPD | 5,00 zł | 10,00 zł |