ładowarki/zasilacze
Ładowarka sieciowa C39W USB-C
- Moc: 20
- Rodzaj: Sieciowa
- Pasuje do:
Mnogość wspieranych rozwiązań
Ładowarka wspiera najpopularniejsze standardy ładowania:
- Power Delivery 3.0 PPS (Programmable Power Supply)
- USB BC1.2 DCP
- Quick Charge 2.0/3.0
- Huawei FCP/SCP
- Samsung A
- Pełna specyfikacja
Status: Brak na stanie
20,37 zł / szt
25,06 zł brutto
Moc 20W w kompaktowej ładowarce dzięki technolii GaN. Ładowarka z intefejsem USB-C wspiera wiele standardów ładowania. Są to: USB Type-C, Power Delivery 3.0 PPS (Programmable Power Supply), USB BC1.2 DCP, Quick Charge 2.0/3.0, Huawei FCP/SCP, Samsung AFC, Apple 2.4A, Apple 20W PD. Naładuj swoje urządzenia najszybciej jak to możliwe.
| Waga | 82 kg |
|---|---|
| Wymiary | 30 x 80 x 145 cm |
Specyfikacja techniczna
| Producent | iBOX |
|---|---|
| Moc | 20 |
| Rodzaj | Sieciowa |
| Pasuje do | Mnogość wspieranych rozwiązań Ładowarka wspiera najpopularniejsze standardy ładowania:
|
| Złącza | 1 x USB (Type C) |
| Wymiary | 34 x 26 x 43 cm |
| Pozostałe parametry |
|
| Długość przewodu | 1 |
| Oznaczenia | |
| Kolor | Biały |
| Wysyłka | Przedpłata | Płatność gotówką przy odbiorze |
|---|---|---|
| Kurier DPD | 5,00 zł | 10,00 zł |