ładowarki
Ładowarka sieciowa 2xUSB T24 2,1A Biała
- Moc: 10
- Rodzaj: Sieciowa
- Złącza: 2 x USB
- Pełna specyfikacja
Status: Brak na stanie
9,88 zł / szt
12,15 zł brutto
USAMS T24 US-CC090 Dual USB. Ultra mała podróżna ładowarka sieciowa z szybkim i stabilnym ładowaniem z dwoma portami USB-A.
- Materiał: ABS
- Wejście: 100-240V~50/60Hz
- Wyjście: 5V-2,1A
Funkcje:
- Obsługa szybkiego ładowania
- Możliwość ładowania dwóch urządzeń jednocześnie
- Certyfikat CE, wysoka wydajność.
Specyfikacja techniczna
| Producent | USAMS |
|---|---|
| Moc | 10 |
| Rodzaj | Sieciowa |
| Złącza | 2 x USB |
| Wymiary | 81,5 x 37,5 x 24,5 mm |
| Napięcie wyjściowe | 5 |
| Prąd wyjściowy (maks.) | 2.1 |
| Oznaczenia | |
| Kolor | Biały |
| Waga | 56 kg |
|---|---|
| Wymiary | 30 x 80 x 160 cm |
| Wysyłka | Przedpłata | Płatność gotówką przy odbiorze |
|---|---|---|
| Kurier DPD | 5,00 zł | 10,00 zł |