ładowarki
Ładowarka sieciowa 17W | 5V | 3.4A | 2xUSB + kabel Micro USB
- Moc: 17
- Rodzaj: Sieciowa
- Pasuje do:
Uniwersalna ładowarka sieciowa
- Pełna specyfikacja
Status: Brak na stanie
16,68 zł / szt
20,52 zł brutto
Ładowarka sieciowa 17W | 5V | 3.4A | 2xUSB + kabel Micro USB
- Ładowarka sieciowa dla urządzeń mobilnych
- Parametry wejściowe: AC 220V - 240V
- Parametry wyjściowe: 5V / 3.4A
UWAGA! Dopasuj napięcie i wtyczkę
| Waga | 115 kg |
|---|---|
| Wymiary | 30 x 100 x 200 cm |
Specyfikacja techniczna
| Producent | Qoltec |
|---|---|
| Moc | 17 |
| Rodzaj | Sieciowa |
| Pasuje do | Uniwersalna ładowarka sieciowa |
| Złącza | 2 x USB 2.0 |
| Pozostałe parametry | Częstotliwość: 50/60 Hz |
| Akcesoria w zestawie | Kabel USB/Micro USB |
| Napięcie wyjściowe | 5 |
| Prąd wyjściowy (maks.) | 3.4 |
| Oznaczenia | |
| Kolor | czarny |
| Wysyłka | Przedpłata | Płatność gotówką przy odbiorze |
|---|---|---|
| Kurier DPD | 5,00 zł | 10,00 zł |